Market Wave (1.0.3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Header
nn: Topptekst

en: Create new account
nn: Lag ny konto

en: Highlighted
nn: Utheva
