Market Wave (1.0.3) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl

en: Subtotal
oc: Sostotal

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Button text
oc: Tèxte del boton

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
