Market Wave (1.0.3) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Total
pl: Razem

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Subtotal
pl: Podsuma

en: Descriptions
pl: Opisy

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Content Above
pl: Treść powyżej

en: Content Below
pl: Treść poniżej

en: Footer Bottom
pl: Dół stopki

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Footer Top
pl: Góra stopki

en: Show slideshow
pl: Pokaż pokaz slajdów.

en: Forgot your password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
