Market Wave (1.0.3) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Image
sk: Obrázok

en: Total
sk: Celkom

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Subtotal
sk: Medzisúčet

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
