Market Wave (1.0.3) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Total
uk: Всього

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Sidebar
uk: Панель

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: Subtotal
uk: Підсумок

en: Descriptions
uk: Описи

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Content Above
uk: Вміст зверху

en: Content Below
uk: Вміст знизу

en: Footer Bottom
uk: Низ нижнього колонтитула

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Leave a Comment
uk: Напишіть коментар

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Footer Top
uk: Верх нижнього колонтитула

en: Add one more
uk: Додати ще

en: Forgot your password?
uk: Забули пароль?

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Hero (full width)
uk: Герой (повна ширина)
