Market Wave (1.0.4) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Image
cs: Obrázek

en: Total
cs: Celkem

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: Subtotal
cs: Mezisoučet

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Show slideshow
cs: Zobrazit slideshow

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
