Market Wave (1.0.4) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: Subtotal
el: Υποσύνολο

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Footer Bottom
el: Υποσέλιδο κάτω

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Footer Top
el: Υποσέλιδο πάνω

en: Primary menu
el: Κύριο μενού
