Market Wave (1.0.4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം
