Market Wave (1.0.4) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Total
nl: Totaal

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: Subtotal
nl: Subtotaal

en: Descriptions
nl: Beschrijvingen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Content Above
nl: Boven inhoud

en: Content Below
nl: Onder inhoud

en: Footer Bottom
nl: Onder footer

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Footer Top
nl: Boven footer

en: Show slideshow
nl: Slideshow weergeven

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
nl: Selecteer deze optie om de slideshow op de voorpagina te tonen. Deselecteer om te verbergen.

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Hero (full width)
nl: Hero (volledige breedte)
