Market Wave (1.0.4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Image
te: బొమ్మ

en: Total
te: మొత్తం

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Create new account
te: కొత్త ఖాతా సృష్టించు

en: Button text
te: బొత్తపు పాఠ్యం
