Market Wave (1.0.4) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Content
vi: Nội dung

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Image
vi: Ảnh

en: Total
vi: Tổng

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Create new account
vi: Tạo tài khoản mới

en: Subtotal
vi: Tổng phụ

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Highlighted
vi: Nổi bật
