Market Wave (1.0.5) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Total
ar: المجموع

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Highlighted
ar: مبرز
