Market Wave (1.0.5) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Header
ast: Encabezáu

en: Create new account
ast: Facer una cuenta nueva
