Market Wave (1.0.5) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Total
bg: Общо

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: Subtotal
bg: Междинна сума

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
