Market Wave (1.0.5) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Total
he: סך הכל

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Subtotal
he: סיכום ביניים

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Content Above
he: תוכן מעל

en: Content Below
he: תוכן מתחת

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Highlighted
he: מובלט

en: Forgot your password?
he: שכחת את הסיסמא?

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
