Market Wave (1.0.6) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Create new account
dz: རྩིས་ཐོ་ གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད།
