Market Wave (1.0.6) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Reset
ja: リセット

en: Image
ja: 画像

en: Total
ja: 合計

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Create new account
ja: アカウントの作成

en: Subtotal
ja: 小計

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Button text
ja: ボタンのテキスト

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
