Market Wave (1.0.7) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Image
tr: Resim

en: Total
tr: Toplam

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Create new account
tr: Yeni hesap oluştur

en: Subtotal
tr: Ara toplam

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Button text
tr: Buton metni

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Content Above
tr: Yukarıdaki İçerik

en: Content Below
tr: Aşağıdaki İçerik

en: Footer Bottom
tr: Altbilgi Altı

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Footer Top
tr: Altbilgi Üst

en: Primary menu
tr: Birincil menü

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
