Market Wave (1.0.7) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Total
et: Kokku

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Create new account
et: Registreeru

en: Subtotal
et: Vahesumma

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
