Market Wave (1.0.7) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Total
mr: एकूण

en: Create new account
mr: नवीन खाते बनवा
