Market Wave (1.0.7) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
