Market Wave (1.0.7) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Reset
sq: Rifillo

en: Header
sq: Titulli

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri
