Marketo MA (3.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Description
eo: Priskribo

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: ID
eo: Identigilo

en: Roles
eo: Roloj

en: Fields
eo: Kampoj

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Users
eo: Uzantoj

en: Date/Time
eo: Dato/Tempo
