Marketo MA (3.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Description
gl: Descrición

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Basic Settings
gl: Axustes Básicos

en: Not found
gl: Non atopada

en: Fields
gl: Campos

en: Events
gl: Eventos

en: Role
gl: Rol

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: External
gl: Externo

en: Users
gl: Usuarios

en: Display Name
gl: Nome a amosar

en: Date/Time
gl: Data/hora

en: About
gl: Información

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.
