Marketo MA (3.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Roles
be: Ролі

en: Fields
be: Палі

en: Role
be: Роля

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Date/Time
be: Дата/Час

en: About
be: Аб

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.
