Marketo MA (3.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Roles
hy: Դերեր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Role
hy: Դեր

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք
