Marketo MA (3.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
