Marketo MA (3.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Description
af: Beskrywing

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Roles
af: Rolle

en: Role
af: Rol

en: User login
af: Aanmelding

en: Users
af: Gebruikers
