Marketo MA (3.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Description
hr: Opis

en: Action
hr: Akcija

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Roles
hr: Uloge

en: Fields
hr: Polja

en: Role
hr: Uloga

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: External
hr: Eksterni

en: Users
hr: Korisnici

en: Date/Time
hr: Nadnevak/Vrijeme

en: Activity
hr: Aktivnost

en: About
hr: Opis

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.
