Marketo MA (3.0.0-alpha4) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
