Marketo MA (3.0.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Role
gu: હોદો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ

en: About
gu: વિશે
