Marketo MA (3.0.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Fields
kk: Өрістер

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Users
kk: Пайдаланушылар
