Marketo MA (3.0.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Date/Time
kn: ದಿನಾಂಕ/ಸಮಯ

en: Activity
kn: <b>ಚಟುವಟಿಕೆ</b>

en: About
kn: ಕುರಿತು
