Marketo MA (3.0.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Role
ku: ڕۆل

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: About
ku: دەربارە
