Marketo MA (3.0.0-alpha5) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Description
os: Афыст

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
