Marketo MA (3.0.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Description
sv: Beskrivning

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Basic Settings
sv: Grundinställningar

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Roles
sv: Roller

en: Fields
sv: Fält

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Role
sv: Roll

en: User login
sv: Användarinloggning

en: External
sv: Extern

en: Users
sv: Användare

en: Display Name
sv: Visningsnamn

en: Date/Time
sv: Datum/Tid

en: Activity
sv: Aktivitet

en: About
sv: Om

en: Activities
sv: Aktiviteter

en: Add tracking to specific pages
sv: Lägg till spårning till specifika sidor

en: Add tracking for specific roles
sv: Lägg till spårning för specifika roller

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Specificera sidor genom att använda dess sökvägar. Ange en sökväg per rad. Jokertecken är '*'. Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan, %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: API Private Key
sv: API privat nyckel

en: Asset Name
sv: Tillgångsnamn
