Marketo MA (3.0.0-alpha5) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: User login
ug: كىرىش

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Date/Time
ug: چېسلا-ۋاقىت

en: About
ug: ھەققىدە
