Marketo MA (3.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Role
ast: Rol

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Users
ast: Usuarios
