Marketo MA (3.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: User login
bn: ব্যবহারকারী প্রবেশ

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: About
bn: সম্পর্কে
