Marketo MA (3.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
