Marketo MA (3.0.0) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Basic Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Not found
lt: Nerasta

en: Roles
lt: Rolės

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Events
lt: Įvykiai

en: Role
lt: Rolė

en: User login
lt: Nariams

en: External
lt: Išorinis

en: Users
lt: Nariai

en: Display Name
lt: Rodomas vardas

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: About
lt: Apie

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: Add tracking for specific roles
lt: Pridėti sekimą tam tikroms rolėms

en: Form display
lt: Formas atvaizdavimas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.
