Marketo MA (3.0.0) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Description
te: వివరణ

en: Action
te: చర్య

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Role
te: పాత్ర

en: User login
te: వాడుకరుల ప్రవేశం

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Date/Time
te: తేదీ/సమయం

en: About
te: గురించి
