Marketo MA (8.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Description
cs: Popis

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: User settings
cs: Uživatelské nastavení

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Roles
cs: Role

en: Events
cs: Události

en: User login
cs: Přihlášení

en: Date/Time
cs: Datum/čas

en: Display name
cs: Název zobrazení

en: Activity
cs: Aktivita

en: About
cs: Popis

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: The listed pages only
cs: Pouze uvedené stránky

en: Add to the selected roles only
cs: Přidat pouze k vybraným rolím

en: Add to every role except the selected ones
cs: Přidat ke všem rolím, kromě vybraných
