Marketo MA (8.x-2.0-alpha2) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: User settings
he: הגדרות משתמש

en: Not found
he: לא נמצא

en: Roles
he: תפקידים

en: Events
he: אירועים

en: Role
he: תפקיד

en: User login
he: כניסה

en: External
he: חיצוני

en: Display Name
he: שם התצוגה

en: Date/Time
he: תאריך/שעה

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Activity
he: פעילות

en: About
he: אודות

en: Add tracking to specific pages
he: הוסף מעקב על עמודים ספציפיים

en: Add tracking for specific roles
he: הוסף מעקב על תפקידים (roles) ספציפיים

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.
