Marketo MA (8.x-2.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Description
pl: Opis

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: User settings
pl: Ustawienia dotyczące użytkowników

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Roles
pl: Role

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Role
pl: Rola

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Display Name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Date/Time
pl: Data/godzina

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Activity
pl: Aktywność

en: About
pl: O stronie

en: Add tracking to specific pages
pl: Dodanie śledzenia dla określonych stron

en: Add tracking for specific roles
pl: Dodanie śledzenia dla określonych rang

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Every page except the listed pages
pl: Każda strona, z wyjątkiem wymienionych stron

en: The listed pages only
pl: Tylko wymienione strony

en: Add to the selected roles only
pl: Dodaj tylko do wybranych ról

en: Add to every role except the selected ones
pl: Dodaj do każdej roli poza wybranymi

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
pl: Jeśli żadna z ról nie jest wybrana, wszyscy użytkownicy będą śledzeni. Jeśli użytkownik ma jakiekolwiek role zaznaczone, to tylko ci użytkownicy będą śledzeni (lub wykluczeni, w zależności od ustawień powyżej).

en: User field mapping
pl: Mapowanie pola użytkownika

en: Activity Type
pl: Typ aktywności
