Marketo MA (8.x-2.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Description
ar: الوصف

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: ID
ar: المعرف ID

en: User settings
ar: إعدادات المستخدم

en: Not found
ar: غير موجود

en: Roles
ar: الأدوار

en: Events
ar: الفعاليات

en: Role
ar: الدور

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: External
ar: خارجي

en: Display Name
ar: اسم العرض

en: Display name
ar: اسم العرض

en: Activity
ar: النشاط

en: About
ar: حول

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ar: حدد الصفحات باستخدام المسارات الخاصة بها، أدخل مسار واحد في كل سطر. العلامة '*' تحل محل أي سلسلة حرفية. مثلاً %blog لمسار المدونة و %blog-wildcard لأي مدونة شخصية. %front هي الصفحة الرئيسية.
