Marketo MA (8.x-2.0-alpha3) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: About
se: Birra
