Markit (1.0.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Score
cs: Skóre

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
