Markit (1.0.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Created
fi: Luotu

en: Score
fi: Tulos

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Owner ID
fi: Omistajan ID
