Markit (1.0.1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Delete
no: Strika

en: Content
no: Innihald

en: Type
no: Slag

en: Name
no: Navn

en: Created
no: Stovnað

en: Machine name
no: Maskinnavn
